Ucuz Korsan Taksi Telefon Numaraları

November 13, 2020
Asicool

Günün 24 saati kalabalık ailenizi, arkadaşlarınızı veya iş ortaklarınızı Vip Vito kiralama hizmeti almak suretiyle dilediğiniz şekilde seyahat ettirebilirsiniz. Özel misafirleriniz için yabancı dil bilgisine sahip şoförlerimiz ile ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yollar ve çevre konusunda tecrübeli olan şoförlerimiz sayesinde gitmek istediğiniz yere en kısa yoldan gitme imkanı elde edecek ve zaman konusunda kayıp yaşamayacaksınız.

Siz seyahat halindeyken GPS sistemimiz sayesinde nerede olduğunuzu, aracın kaç km hızda olduğunu ve yakıt durumuna kadar tüm detayları görebiliyoruz. Yolculuk esnasında yaşanabilecek bütün aksaklıklar için gerekli önemleri almış olan operasyon ekibimiz herhangi bir sorun yaşamanız halinde saat fark etmeksizin sizinle ilgilenecektir.

Dilerseniz araçlarımızı tahsis şeklinde, yani günlük kiralayıp kilometre ve saat limitinizin sonuna kadar dileğiniz şekilde seyahat edebilirsiniz. Şoförlü Mercedes Vito hizmetimiz günlük, haftalık, aylık ve hatta yıllık paketlerde hizmetinize sunulur.

Şoförlü Kiralık lüks bir minibüs arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kalite standartları yüksek, güvenilir ve işinin ehli bir firmayla çalışıyor olma ayrıcalığını sizlere sonuna kadar hissettireceğiz.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetin UBER, taksi ve benzeri hizmetlerle hiçbir alakası yoktur. Tamamıyla Turizm Bakanlığı’ndan izinli araçlarımızla lüks ve konforlu biçimde seyahat etme fırsatı sunuyoruz.

Siz de VIP bir araç kiralayıp, konforlu ve keyifli bir yolculuk yaşamak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kiralık şoförlü lüks minibüs Vito hizmetimizden yararlanmak istediğinizde çalışma şeklimize ve aşamaların neler olduğuna değinecek olursak;

İlk olarak Call Center’ımıza internet sitemizden veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşarak rezervasyonunuzu dilediğiniz herhangi bir tarihe yapabilirsiniz.

Akabinde bu tarihten bir gün önce operasyon birimimiz sizi arayıp alınmak istediğiniz noktayı ve diğer bilgileri sizden edinirler. Ayrıca sizinle ilgilenecek olan şoförün telefon numarası ve araç plakası gibi bilgileri de size aktarırlar.

Rezervasyon tarihinizin olduğu gün ve saatte Mercedes VIP Vito aracınız şoförlü olarak dilediğiniz noktaya gelmiş olur.

Ödeme konusunda da birçok seçeneğimiz bulunmaktadır.

Ödemeyi şoföre nakit olarak veya banka havalesi yoluyla araca bindiğiniz anda yapabilirsiniz.

Kredi kartı yolu ile ödeme yapmak isterseniz de Batı Balıkesir korsan taksi bulunan vipvito.net merkez ofisimize gelebilirsiniz.

Birçok farklı segmentte bulunan araç filomuzda binek ve Vip minibüs şeklinde farklı organizasyonlarınız için farklı modellerimiz bulunmaktadır.

Şoförlü kiralık minibüs kategorimizde de VIP olarak dizayn edilmiş Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter model araçlarımız bulunmaktadır.

Mercedes Vito aracımız Bodrum korsan taksi 8 kişiye kadar misafir ağırlamanızı sağlamaktadır. Daha kalabalık organizasyonlarınız için ise VIP Mercedes Vito yerine VIP Mercedes Sprinter’ı önermekteyiz.

Fiyat politikalarımızı da yine sizlerin memnuniyeti için mümkün mertebe sektör içerisindeki en uygun durumda sunuyoruz. Emin olabilirsiniz bu lüksü ve konforu daha ucuza hiçbir yerde bulamayacaksınız. Tüm belgeleri ve izinleri alınmış olan araçlarımız sektördeki araçlar içerisinde en uygun fiyatlı ve en kaliteli olanlardır. Bursa korsan taksi Kalabalık olan araç filomuz ile sizlere en uygun fiyata hizmeti garantiliyoruz.

Kiralık minibüs, şoförlü lüks araç, şoförlü VIP Mercedes Vito veya şoförlü bir VIP Mercedes Sprinter kiralamak için firmamızın internet sitesinde veya sosyal medya hesaplarında buluna.n iletişim numaralarını arayarak bizimle iletişime geçiniz.

Dilediğiniz gün için ön ödeme yapmaksızın rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz

Aynı şekilde sizlerin güvenliği için Denizli korsan taksi Mercedes Vito marka VIP araçlarımız ve Mercedes Sprinter marka VIP minibüslerimizin bakımları en düzenli biçimde yapılmaktadır.

Article Categories:
ARTICLES

Leave a Comment