İstanbul Korsan Taksi Hakkında Bilgiler

November 13, 2020
Asicool

İstanbul’da herhangi bir noktadan havalimanlarına VIP şekilde seyahat etmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.
Mercedes Vito marka VIP araçlarımızla dilediğiniz noktadan tüm havalimanlarına transferinizi VIP olarak gerçekleştirmekteyiz.
Araçlarımızın içerisinde yolculuğunuzu keyifli ve rahat hale getirmek amacıyla birçok donanım bulunmaktadır. Yolculuk boyunca tüm bu donanımlardan faydalanabilirsiniz.

Yolculuğunuz esnasında minibar, buzdolabı, ısıtma, soğutma, elektrikli koltuk, masajlı koltuk, Apple TV, Netflix, ara bölme, televizyon, Wi-Fi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yolculuğunuzun başlangıcında aracımız istediğiniz noktaya gelerek, şoförümüzün bavullarınızı araca yerleştirmesi suretiyle hizmetimiz başlamaktadır.
Yolculuğunuz boyunca
istanbul korsan taksi trafikten ve şehrin gürültüsünden izole biçimde keyifli vakit geçireceğinizi garanti ediyoruz.
Daha önceden test etmiş olduğumuz güvenli ve hızlı güzergahlarla ulaşımınız en kaliteli biçimde gerçekleştirilir.
Araçlarımız her hizmet sonrasında detaylı olarak dezenfekte edilmektedir. Araçların periyodik bakımları düzenli olarak yapıldığı gibi personelimiz de sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı korsan taksi telefonları Transfer Hizmetini aynı şekilde havalimanından uçağınızdan indikten sonra İstanbul içinde evinize otelinize veya istediğiniz bir lokasyona transfer edilmek içinde kullanabilirsiniz havalimanı gidiş geliş transfer hizmetini sürekli olarak vermekteyiz.

Sabiha Gökçen VIP Transfer

3C Rental olarak Sabiha Gökçen Havalimanından İstanbul içerisindeki tüm noktalara transferlerinizi VIP olarak gerçekleştirmekteyiz.

Sizler için özel olarak dizayn ettirdiğimiz ve Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan Mercedes Vito marka VIP minibüslerimiz havalimanından bavullarınızla beraber rahatça seyahat etmeniz için hizmetinizdedir. Araçlarımızda siz kıymetli misafirlerimizin yolculuklarını keyifli hale getirmek amacıyla birçok donanım bulunmaktadır.

Araçlarımız her hizmet sonrası detaylı olarak temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Pandemi koşulları gereği araçlarımızda kolonya, dezenfektan, maske ve eldiven bulunmaktadır.

Araçlarımızı istanbul ucuz korsan taksi kullanan personellerimiz sürekli olarak testlere tabii tutularak sizlerin sağlığı güvence altına alınmaktadır.

Araçlarımız operasyon bölümümüz tarafından sanal ortamdan 7/24 takip edilmektedir.

Güvenlik politikalarımız gereği araçlarımız kullanmış oldukları güzergahlarda hız limitlerine harfiyen uymaktadır.

Bu ayrıcalıklı Sabiha Gökçen Transfer hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimize şimdiden iyi yolculuklar dileriz…

İstanbul Havalimanı VIP Transfer

İstanbul Havalimanı VIP Transfer hizmetini sizlere en konforlu şekilde sunuyoruz sizleri havalimanı transferlerinizde istediğiniz yerden alıyoruz ve alana götürüyoruz.

Sizlere yine Ultra lüx VIP tasarımlı mercedes vito vıp araçlarımızı gönderiyoruz.

Aynı şekilde havalimanından istanbul içerisinde bir noktaya transferinizi sağlıyabiliyoruz.

İstanbul VIP Transfer

Havalimanı VIP Transfer hizmetimiz olduğu gibi İstanbul içinde bir noktadan başka bir noktayada VIP Transfer hizmetimiz vardır. Yine aynı şekilde İstanbul vip transfer hizmeti için siz değerli misafirlerimize ultra lüx ara bölmeli full vıp mercedes vito araçlarımızı gönderiyoruz.

vip havalimanı transfer, sabiha gökçen havalimanı transfer, istanbul havalimanı transfer, aırport transfer, havalimanı transfer, transfer istanbul

Firmamız VIP taşımacılık yapmak için gerekli olan Türsab ve D2 adlı turizm taşımacılığı belgelerine kendisi adına sahiptir. Bu doğrultuda seyahatleriniz boyunca hukuki en ufak bir problem yaşamazsınız. Araçlarımız yasal taşımacılık yaptıkları için seyahatleriniz esnasında araçlarımız ve siz değerli misafirlerimiz ilgili bakanlıkların güvencesi altındadır.

Araçlarımız ve siz değerli misafirlerimizin güvenliği adına sanal ortamdan 7/24 takip edilmektedirler.

En önemli önceliğimiz istanbul taksi siz müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını karşılayacak bir yolculuk yapmasını sağlamaktır. Deneyiminizi her zaman ihtiyaçlarınıza göre geliştirerek iş seyahatinizde veya tatilinizde en iyi şekilde yararlanacağınız bir hizmet sunma garantisi veriyoruz.

Article Categories:
EVENTS

Leave a Comment