Güvenilir Hizmet Veren Korsan Taksiciler

November 13, 2020
Asicool

Mercedes Vito marka VIP minibüslerimizin ve Mercedes Sprinter marka VIP minibüslerimizin içerisinde tıpkı evinizde gibi rahat hissedeceksiniz. Ancak unutmayın bu taksi veya UBER hizmeti değildir. Çok daha lüks, konforlu ve güvenli bir yolculuk yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Sektörünün her anlamda Diyarbakır korsan taksi lideri olan vipvito.net ailesi her geçen gün filosunu ve tecrübeli şoför kadrosunu genişletmekte, fiyat politikasını en ucuz hale getirerek sizlere en uygun hizmeti vermeye gayret etmektedir.

Sizler de VIP Mercedes Vito, VIP Mercedes Sprinter hizmetlerimizden transfer, tur veya tahsis olmak üzere yararlanmak için hemen bizi arayın…

Tur hizmetimizde İstanbul veya dilediğiniz bir şehir içerisinde günlük 12 saat 150 km kullanım limitiyle kiraladığımız ancak ekstra ücret ödeyerek dilediğiniz kadar limit aşımı yapabilirsiniz.

Tahsis hizmetimizde yine şehir içi veya şehir dışı km limiti olan şahsınıza tahsis ettiğimiz araç ve şoför hizmetimizdir.

VIP Araç Kiralama

Eskişehir korsan taksi VIP bir araç kiralamak için bizimle hemen iletişime geçerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mercedes VIP Vito, Mercedes VIP Sprinter ve Mercedes S-Class model araçlarımızla şoförlü olarak kiralama yapmak için dilediğiniz bir tarihe rezervasyon yaptırabilir, Gaziantep korsan taksi akabinde dilediğiniz konuma getirteceğiniz aracımız ve hizmetinizi sağlayacak olan tecrübeli şoförlerimizle beraber konfor ve lüksün tadını çıkarabilirsiniz.

Tıpkı bir otel rezervasyonu gibi, ödemeyi hizmetiniz başladığında yaparak, içerisinde minibar, masajlı koltuk, maybach tavan, üst düzey ses sistemi, elektrikli koltuk, WİFİ, Hatay korsan taksi televizyon gibi donanımlar olan araçlarımızla üst düzey bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Article Categories:
ARTICLES

Leave a Comment