göğüs dikleştirme

March 26, 2019
Stuekeeper

Göğüs Dikleştirme (Meme Dikleştirme) ameliyatı sarkmış memelerin tekrar dik bir konuma getirilmesi için yapılan cerrahi işlemdir.

Get Maximum Result To Your Post - Share To All

Göğüs Dikleştirme (Meme Dikleştirme) ameliyatı sarkmış memelerin tekrar dik bir konuma getirilmesi için yapılan cerrahi işlemdir.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Yenilenen Teknolojilerle Başarılı Sonuçlar Doğuruyor

                Göğüslerin küçük olması ergenlik döneminden sonraki dönemlerde kadınların psikolojisini zedeleyen faktörler arasında yer almaktadır. Birçok kültürü kapsayan ve farklı yaşam standartlarına bütün coğrafyalarda sahip olan kadınların çoğu dolgun göğüslerin öz güven verdiğini düşünmektedir. Özellikle son dönemlerde kadınlarda göğüs büyütme ameliyatı yöntem olarak silikonlu ve zar altı yöntemler ile yapılmaktadır. Bu yöntemler dünya çapında en çok kullanılan yöntemlerdir. Teknolojik gelişmeler sayesinde meme büyütme ameliyatı oldukça kısa sürede tamamlanabilen ve risklerin minimum düzeyde olmasını sağlayan operasyonlar haline gelmiştir. Geçmişte uzun bir tedavi süreci gerektiren bu tarz operasyonlar 2 ile 5 saat arasında tamamlanabilmektedir. Fakat bu ameliyat için alanında uzman olan cerrahlara başvurmakta fayda vardır. Aksi takdirde sağlığınız kötü etkilenir ve hayati tehlikeniz olabilir.

Doğal Görünümlü Göğüs Büyütme Ameliyatı

                Bu ameliyat silikon ameliyatı olarak da bilinmektedir. dünya çapında milyonlarca kadını memnun bırakan bir tedavi yöntemi olduğu için en ço kullanılan yöntemler arasında yer alır. Göğüslerin ideal bir seviyede büyüklüğe sahip olması bütün kadınları memnun eden ve öz güven aşılayan bir yöntemdir. Bu tedavi kadınlar için hayati önem taşıyan bir tedavi şeklidir. Göğüsler tarihin ilk çağlarından beri kadınlığın en büyük sembolü ve en önemli cinsel obje olarak kaynaklar da yer almaktadır. Göğüslerin küçük olması genetik bir problem olarak karşımıza çıkmanın yanı sıra ergenlik döneminde oluşan sorunlar ve gebelik öncesi ve sonrasında bir takım  sebepler ile oluşan bir durum haline gelebilmektedir. Genel olarak meme estetiği silikon ve serumlar ile donatılmış protezler ile göğüs dokusu istenilen şekle getirilebilir. Bu ameliyatlar hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Bu ameliyatlar sonrasında bugüne kadar herhangi bir ölümcül hastalık teşhisi konulmamış hayati tehlike arz eden bir duruma saptanmamıştır. Ameliyattan 2 hafta önce ilaç kullanıyorsanız doktorunuz ile sıkı bir iletişim halinde olmanız ağrı kesici ve antibiyotik gibi takviye ilaçları bırakmanız gerekmektedir. Ayrıca vitamin depoluyorsanız E vitamini gibi besinlerden ve ilaçlardan bu süre zarfında uzak durmanızda yarar vardır. Ayrıca sigara ve alkol gibi alışkanlık veya zevklerinizi ameliyattan 15 gün önce bırakıp ara vermeniz gerekmektedir. Ameliyat hastanın durumuna bağlı olarak 2 ile 5 saat arasında sürmektedir.

Article Tags:
Article Categories:
HEALTH

Leave a Comment