ייעוץ סביבתי מסייע בהפחתתייצור פסולת תעשייתית בתעשייה הפטרוכימית

February 17, 2021
Sutok

התעשייה הפטרוכימית עוסקת בקבוצת כימיקלים המופקים מנפט וגז טבעי המשמשות למטרות כימיות רבות כגון פיתוח חומרים וכימיקלים שונים, יצירתגזים מסונתזים, הפקת מימן, פחמן חד חמצני, תרכובות הכוללות אתילן ונגזרותיה, בנזן, טולואןועוד.

על מנת להיפתר ביעילות מהשמנים והמזהמים המופקים בתעשייה הפטרוכימית, ובטרם מועברים כפסולת לפינוי מהמפעל, יש להשתמשבמגוון רחב של שיטות טיפול. לעיתים קרובות,חברות לייעוץ סביבתימציעות מגוון רחב של שיטות טיפול בפסולות השונות והסיבות לכך רחבות. חשובמאוד לטפל בפסולות השונות מהתעשייה הפטרוכימית – שמן, גריז, תרכובות ארומטיות, ותרכובות אורגניות נדיפות (VOC). זאת,על מנת לעמוד בדרישות התקנות של המשרד להגנת הסביבה, לשמור על תדמיתה שלהתעשייה חיובית בפני הציבור הרחב, ולהימנע מזיהום מי תהום, קרקע ואוויר, המשפיע באופן ישיר על בריאותינו.

מתיכדאי להיעזר בייעוץ סביבתי לטובת טיפול בפסולת תעשייתית בתעשייה הפטרוכימית?

חברת סוטוקמרכזתידע מקצועי בנושא טיפול בפסולות מהתעשייה הפטרוכימית, והינה בעלת ניסיון מעמיק בתחום, בזכות שותפויות ארוכות טווח עם חברות הפועלות בתעשיות פטרוכימיות. סוטוק משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות,המאפשרת התייעלות כלכלית וצמצום הוצאות בתחוםבפרקי זמן קצרים,תוך מניעת השבתת קו הייצור בתעשייה או צמצומו לזמן המינימלי. בנוסף,צוות המומחים בסוטוק זמין בכל עת לפתור בעיות טכניות בתהליכי הייצור השונים.

אנשי המקצוע בסוטוקיודעים לזהותאת הדרישות והצרכים הייחודייםשל מפעליםשונים, מכירים במשמעות של זמינות טכנולוגיות טיפולשונות, שמים דגש על בטיחות בעבודה בתעשייה זו, ושמים דגש על אלמנטים סביבתיים נוספים.

שירות מקיף של סוטוקמציע:

  • שיפור בביצועי הייצור בעזרתהטמעת טכנולוגיות מתקדמות.
  • שירות זמין 24/7 לשם פתרון תקלות במהירות.
  • תחזוקהברמה גבוהה לשם הפחתת זמן ההשבתה למינימום במקרה של תקלות.
  • התקנות יעילות לתוספות מוכנות מראש (טרומיים) המורכבות מצינורות, מיכלים וסלילים.
  • משאבים מקצועיים במיקור חוץ לשם פרודוקטיביות מרבית והוזלת מחירים.

מה תקבלו על ידי סוטוק?

סוטוק כוללת בשירותיהאת התחזוקה הטכנית במפעל,ומפקחת על כלל השירותים השונים במפעל באופן יעיל וחסכוני בהיבט הסביבתי. סוטוק מבקרת את הביצועים התפעוליים, ותורמת לשימור ערך הנכס במשך כל מחזור החיים. השירותיםשל סוטוק מנוהליםומנותרים מרחוק על מנת לספק את התנאים הדרושים לתעשייה. מעבר לכך, סוטוק מציעה התקנת מערכות אבטחה לשם מתןאבטחה מלאה לתעשייה המדוברת.

השירות הניתן מטעם חברת סוטוק נעשה בשקיפות מלאה, לשם שמירה עלהצרכים הנרחבים השונים. החברה פועלתבמקצועיות ומומחיות ברמה הגבוה ביותר, ומתחייבת למעורבות ארוכת טווח.

על מנתלקבל את שירות הייעוץ של סוטוק לתעשייה הפטרוכימית וכדי לטפל בפסולת התעשייה ביעילות ומקצועיות, לחצו כאן-

https://he.sutok.co.il/environmental-consultant

או צרו קשרבמספר-+972-54-7499711 .

Article Categories:
SERVICES

Leave a Comment